Pierwszy prawdziwy ciuch one size!

0

Lato przyszło, w końcu można zmienić ciężkie buty, grube swetry i długie spodnie na lekkie i przewiewne ubrania. Czas ubierania się i opuszczania mieszkania w dwie minuty nadszedł.

Wakacje to także czas weekendowych wyjazdów, bywa że tych spontanicznych. Bywa że nawet nie jest się na to przygotowanym. I jak szczoteczkę do zębów można kupić w każdym napotkanym po drodze sklepie, ponieważ nie jest to duży wydatek, tak z ciuchami już gorzej. No bo po co coś kupować, jeśli jest w domu? Lepiej kasę wydać na coś przyjemniejszego 🙂

I jak dla facetów nie ma to aż takiego znaczenia, tak dla nas, dziewczyn – owszem. Lubimy się przebierać i zmieniać ubrania. Tak żeby nie było ciągle tak samo i nudno.

Dlatego właśnie powstała Undress V3, czyli sukienka którą można nosić na cztery różne sposoby.

Świetne rozwiązanie na wakacje – oszczędza mnóstwo miejsca w walizce. Można złożyć ją do naprawdę niewielkich rozmiarów. No i mamy jakby cztery różne ciuchy w jednym.

Ta sukienka także rozwiązuje problem przebierania się na plaży, kiedy nigdzie nie ma toalety czy przebieralni. Koniec z owijaniem się ręcznikiem który i tak spada i pokazuje czasem zbyt dużo.

Dzięki wszytym na dole kieszeniom można wygodnie zsuwać z siebie ubranie, które jest pod sukienką. Nie Trzeba już niczego podciągać do góry, a dodatkowo można schować tam jakiś drobiazg.

Jeśli chciało by się bardziej dopasować sukienkę w linii biustu – nie ma problemu! Wystarczy od jej wewnętrznej strony przypiąć elastyczny pasek, jak zapięcie od stanika.

Jak już wspomniałam, w tej sukience można dopasować rozmiar. Nie jest to rozmiar uniwersalny, ale Twój rozmiar. Tak reklamuje produkt jego twórca.

Dostępna jest w wielu kolorach i wzorach, od samego patrzenia można dostać oczopląsu.

Ja uważam osobiście że to super pomysł i podoba mi się bardzo. Zwłaszcza ze względu na oszczędność miejsca. Ładnie się prezentuje i można zmieniać swój wygląd dosłownie w kilka sekund.

Obejrzyjcie filmik :

I tak jak uważam ze jest ładna, tak niestety jestem zdania że jest zbyt droga. Zaczyna się na chwilę obecną od 35$. Kiedy na dobre rozpocznie się jej produkcja, będzie kosztować ok. 100$.

Generalnie bardzo mi się podoba, gdyby nie cena, to BRAŁABYM.

Więcej można dowiedzieć się klikając tu:

Źródło Kickstarter
Może ci się spodobać