Zmień bieliznę, nie nawyki, i bądź zdrowy!

0

Wolisz być zdrowy i nie korzystać ze smartfona, czy poświęcić zdrowie dla wygody korzystania z tego urządzenia?

Czy wyobrażasz sobie życie bez smartfona?

Nawet jeśli tak, jeśli uważasz że telefon służy tylko i wyłącznie do dzwonienia, nie do oglądania memów i udostępniania zdjęć obiadu w aplikacji –

współczesny świat bezlitośnie wymusza na człowieku posiadanie takiego telefonu. Nie tylko dlatego że umowy abonamentowe obejmują swoją ofertą głównie smartfony – wymaga się bycia zawsze na bieżąco, posiadania aktywnego pakietu internetowego, szybkiej odpowiedzi na maile i wykonywania zdalnie zadań związanych z Twoją pracą.

I jakkolwiek wdzięcznym i wytrzymałym telefonem nie była by Nokia 3510, nie spełnia ona obecnie wymagań stawianych przed człowiekiem żyjącym w 21 w.

Wszystko jest dla ludzi i zachowując umiar i rozsądek w korzystaniu z technologii, nie ma podstaw do bycia jej przeciwnikiem. Ułatwia ona życie pod wieloma względami.

Jednak nawet dawkowana odpowiednio częstotliwość korzystania z telefonu komórkowego ma wpływ na nasze fizyczne funkcjonowanie. Fale, które umożliwiają nam komunikację z drugim człowiekiem znajdującym się na innym kontynencie, lub korzystanie z rozrywek dostępnych za sprawą internetu, mimo korzyści, niosą ze sobą pewne skutki uboczne. Zgubne dla naszego zdrowia.

Przykładowo:

  • mogą powodować raka
  • mogą przyczynić się do powstawania zaćmy
  • mogą spowodować zaburzenia pamięci, zaburzenia snu, zmęczenie, ból głowy, utrata koncentracji, opóźnione reakcje
  • zmniejszają szansę na reprodukcję

Odnośnie ostatniego podpunktu – problem ten rozpatrywany jest w szczególności pod względem mężczyzn. Ponieważ jakoś tak się składa, że to przedstawiciele płci męskiej noszą telefon w kieszeni spodni, w pobliżu narządu który dla reprodukcji ma znaczenie niebagatelne.

Najprościej temu zapobiec nosząc telefon np. w kieszeni kurtki, wewnętrznej kieszeni marynarki lub torbie.

Jednak dla niektórych panów jest to nie do pomyślenia, przyzwyczajenie nie pozwala inaczej. A tak bliska lokacja urządzenia generującego fale elektromagnetyczne nie wpływa dobrze na jakość funkcjonowania “klejnotów rodzinnych” i znacznie zmniejsza szanse na doświadczenie uroków rodzicielstwa. Status “zdrowy” nie będzie tez odnosił się do innych aspektów Twojego funkcjonowania.

Dlatego, zamiast rozgadywać się podczas kampanii uświadamiających, firma o nazwie SPARTAN stworzyła produkt, który blokuje oddziaływanie rzeczonych fal i i tworzy dla nich nieprzekraczalną barierę.

Mowa tutaj o bokserkach, wykonanych z tkaniny podobnej do tej, z której wykonane są stroje kosmonautów. Dodatkowo, włókna bawełny połączone są z włóknami srebra.

Dzięki czemu smartfona można trzymać w kieszeni, a laptop na podołku, nadal będąc zdrowym.

Poniżej można zapoznać się wynikami badań laboratoryjnych, sprawdzających skuteczność działania produktu w zależności częstotliwości z jakimi miał do czynienia.

Najogólniej mówiąc, działają one jak klatka Faradaya, blokując dostęp promieniowaniu elektromagnetycznemu do naszego ciała.

Poza tym że są skuteczne, prezentują się całkiem przyzwoicie. Po prawdzie, wyglądają jak zwykłe bokserki, co jest ich korzystną cechą. Średnio by to wyglądało, a także było by niezbyt wygodne, nosić pod spodniami wykonaną ze srebra wersję pasa cnoty dla panów.

Poza klasycznymi kolorami jak niebieski i czarny, dostępne są także trzy bardziej interesujące kolory:

Warto więc rozważyć te bokserki, głównie ze względów zdrowotnych. To wygodne i praktyczne, a także rozwiązuje potencjalne problemy z płodnością, zanim jeszcze zacznie on kogokolwiek dotyczyć. Wyglądają tez bardzo dobrze, co jest kolejnym argumentem przemawiającym na ich korzyść. a ze względu na skład materiałowy będą bardziej wytrzymałe.

Cena pojedynczej sztuki na obecną chwilę wynosi 42$, co jest ceną dość wysoką. Jednak nie jest to zakup na kilka miesięcy, a na zdecydowanie dłuższy czas. W zdrowie należy inwestować.

Więcej można dowiedzieć się z video na ich temat :

lub ze strony producenta:

>>kilk<<

Źródło Kickstarter Pinterest
Może ci się spodobać