Blow Dry Bar, czyli nie siedź tyle u fryzjera!

0

Długie czy krótkie, kręcone czy proste, krnąbrne czy bezproblemowe – nadchodzi czas że musisz zaprowadzić swoje włosy do fryzjera. Posiedzenie takie jedno często zajmuje trochę czasu. Oczywistym jest że kiedy idziesz na strzyżenie, mycie i cała reszta ceremoniału jest konieczna. Ale kiedy idziesz na imprezę sylwestrową, wesele koleżanki czy chrzciny i zależy Ci tylko na uczesaniu?
Czy koniecznie trzeba przechodzić wszystkie te etapy, mimo że nie tracisz ani centymetra włosów? Do niedawna było tak wszędzie w Polsce, a w dużej ilości salonów fryzjerskich nadal tak jest.

Blow Dry Bar to usługa popularna i często spotykana na zachodzie, teraz również zaczyna być dostępna w Polsce.
Polega ona na tym, że nie siedzisz u fryzjera trzech godzin, a jedną. Swoim włosom oszczędzasz mycia i suszenia, a sobie gniecenia karku na niewygodnej umywalce w salonie. Dzięki marce kosmetyków Davines układanie włosów przychodzi łatwiej i szybciej. Wypromowała ona linię Your Hair Assistant, która używana może być zarówno w salonach fryzjerskich, jak i przez Ciebie w Twoim domu.

61qzvljiual-_sy679_-kopiaDzięki temu Twoje włosy staną się podatne na układanie bez długotrwałego procesu mycia i suszenia. Są to kosmetyki co prawda drogie. Ich cena waha się od ok. 85 zł do ok. 254 zł. Ale jeśli masz dryg do układania sobie włosów i chcesz to ułatwić, zapewnić lepszy efekt i trwałość – to warto.

51gzdha91ql-_sl1000_-kopia

61oju5z0bil-_sx522_-kopiaBlow Dry Bars są inicjatywą ciekawą nie tylko ze względu na niewątpliwą praktyczność i oszczędność czasu. Jeśli np. znudziło Cię organizowanie imprez urodzinowych dla koleżanek w klubach czy kawiarniach, możesz urządzić sobie Blow Dry Party. W luźnej, towarzyskiej atmosferze, a przy tym z zachowaniem prywatności Wasze włosy są wymodelowane, Wy możecie sobie pogadać i się pośmiać. A potem ruszyć do klubu, na podbój nocy, w końcu te piękne fryzury trzeba gdzieś zaprezentować 🙂

Więcej informacji można uzyskać tu:

www.magazyn.falelokikoki.pl

A kupić można na:

www.amazon.com

Ja BRAŁABYM.

Źródło Polki Amazon
Może ci się spodobać