Brak ścieżki rowerowej? Stwórz kierowcom granicę mentalną.

0

Trzeba przyznać, że w dzisiejszych czasach na brak ścieżek narzekać nie można. Jest wygodnie, w niektórych miastach ścieżki stanowią wręcz odrębny pas ruchu na jezdni. Są jednak takie miejsca, gdzie za żadne skarby świata, ścieżki nie uświadczysz. Znają to najpewniej osoby które lubują się w długodystansowych wycieczkach po lasach, bocznych drogach i wsiach na końcu świata. Nie zawsze ma się wtedy dostęp do pobocza, o ścieżce nie wspomnę.

A z tego że rowerzysta oświetlony kierowcy aut nic sobie nie robią i jadą jakby bili rekord Guinnessa na najmniejszą odległość uzyskaną między lusterkiem a kierownicą mijanego roweru. Dlatego zamiast ryzykować czy rezygnować z takich wycieczek, możesz wozić taki pas ruchu ze sobą.

rowerowe_swiatla_laserowe_3Fakt że są to tylko światła, ale coś takiego robią w mózgu człowieka, że działają. Jakoś tak podświadomość podpowiada że czerwonej linii lepiej nie przekraczać, tak samo jak ma się awersje przed nocną wycieczką po lesie bez latarki.

I za 64 zł można mieć już coś takiego. Rowerowe światła laserowe mają siedem trybów oświetlenia w tylnym świetle. Natomiast światło laserowe tworzy linie po prawej i lewej stronie roweru. Na jednych bateriach, a zasilane są zwykłymi bateriami AAA, działają do 36 godzin. Do zamontowania nie potrzeba tony sprzętu i będą kompatybilne z każdym rowerem.

rowerowe_swiatla_laseroweJazda w deszczową pogodę też nie jest problemem – jeśli dopadnie Cię ulewa nagła a niespodziewana, to martwić się nie musisz, bo są wodoodporne, a przy okazji zapewnią Ci jeszcze lepszą widoczność.

Za niedużą cenę (64 zł) warto podarować sobie trochę większe szanse na powrót z rowerowych wojaży w jednym kawałku.

BRAŁABYM.

Kupić można tu:

Ministerstwo Gadżetów

Może ci się spodobać