Brakuje Ci słów? Zapomnij! To już przeszłość.

0

WWychodzisz z domu, sam lub ze znajomymi , spędzasz miło czas. Poznajesz ludzi. Rozmawiasz. W swoim języku – świetnie się składa. Jeśli nie – w innym języku też można się dogadać. Jednak kiedy z daną osobą bardzo chce nawiązać się znajomość, a ona porozumiewa się  w dialekcie znanym tylko ludziom zamieszkującym obszar w egzotycznym kraju, niewiele większy od miejscowości w której mieszkasz, to już gorzej. Dlaczego miałbyś/miałabyś więc rezygnować z szansy poznania kogoś wartościowego? Nie musisz. Wymyślono rozwiązanie tego problemu.

battery-pack-pro-768x659

Pilot, bo tak brzmi jego nazwa, to niewielkie urządzenie które umieszczasz w swoim uchu. Za jego pomocą możesz efektywnie komunikować się z drugą osobą, nawet jeśli nie znasz języka w którym Twój rozmówca się porozumiewa.  Pilot na bieżąco wychwytuje słowa które są wypowiadane i tłumaczy je dla Ciebie, tak że słyszysz kierowany do Ciebie komunikat w swoim języku. w praktyce wygląda to w ten sposób :

Języki które są aktualnie w użyciu oraz to z którego języka ma tłumaczyć i jaki jest język który chcemy słyszeć w swoim uchu wybieramy za pośrednictwem aplikacji w telefonie. Dlatego koniec z męczeniem się z porozumiewaniem się łamanym angielskim, gestami, czy z pomocą google translator. Teraz można skupić się na swoim rozmówcy i tym co chce nam przekazać.

c0f1d_puaailta0

Teraz możesz podejść do osoby która jest uosobieniem twoich oczekiwań odnośnie wizerunku wymarzonego partnera, a jeśli okaże się że nie możecie znaleźć wspólnego języka, zaproponujesz Pilota i dzięki temu wieczór będzie  mógł zakończyć się bardzo przyjemnie, kiedy już zaczarujesz swoją elokwencją i wdziękami.

multicolor_set2
Z wyglądu prezentuje się jak bezprzewodowe słuchawki. No, ciut większe. Dostępne w trzech kolorach.

Rzecz na pewno ciekawa i warta uwagi. We wczesnym etapie projektu będzie można go nabyć za 199$. Jest to cena przez premierą po której wzrośnie ona do 299$ w seryjnej sprzedaży. Pilot będzie dostępny do zakupienia od maja 2017. Na początku języki w ramach których możliwe  będą tłumaczenia to  :  angielski, hiszpański, francuski, włoski i portugalski. W okresie lato – jesień 2017 będzie można pobrać nowe języki, m.in. niemiecki, hebrajski, arabski, polski, z grupy azjatyckiej i afrykańskiej.

Produkt możecie nabyć tutaj:

indiegogo
Kliknij aby otworzyć łącze

 

Fajna sprawa. Zdecydowanie  BRAŁABYM.

Źródło Waverly Labs
Może ci się spodobać