Comiesięczna wymiana garderoby dziecka to już przeszłość!

0

Dzieci to słodki ciężar. Nie tylko w sensie dosłownym, choć czasem plecy od ciągłego noszenia wysiadają, ale także dla kieszeni. Pociecha nie tylko lubi zjeść i pić kosztowne mleka zastępcze, ale ubrać malucha też trzeba. I z jakiegoś niezrozumiałego powodu, ubranie na które zużywane jest mniej materiału, jest zdecydowanie droższe, niż dla pełnowymiarowego homo sapiens.

Dlatego jedna z mam postanowiła opracować takie ubranka, aby wystarczyły one na dłużej. Dzięki odpowiedniej tkaninie oraz specjalnemu systemowi zapięć umieszczonych w odpowiednich miejscach, rosną one wraz z dzieckiem, dzięki czemu w zdecydowany sposób można sporo zaoszczędzić.

Występują one w różnych formach :

  • body na krótki rękaw
  • body na długi rękaw
  • dwustronne leginsy
  • śliniak
  • kocyk

Wykonane są z naturalnych materiałów, jak bawełna i włókno bambusowe, a w przypadku body i leginsów – z dodatkiem streczu.

Trzeba przyznać że prezentują się naprawdę bardzo ładnie i są niezwykle praktyczne.

Występują w dwóch kategoriach:

  • 0-12 miesięcy
  • 12-24 miesiące

Innymi słowy dotyczą okresu najszybszego wzrostu dziecka.

Poniżej możecie spojrzeć na tabelę rozmiarów (po lewej – dla Sproutfit, po prawej dla pozostałych marek):

1 cal to ok. 2,54 cm.

1lbs to 450g.

Podsumowując, Sproutfit to świetna inicjatywa i fenomenalny pomysł. Wystarczy kilka takich zestawów, aby problem codziennych ubranek dla dziecka mieć z głowy. Więcej opowie o tym inicjatorka projektu:

Ich ceny na chwilę obecną wahają się od 39$ za śliniak, przez 59$ za kocyk, do 69$ za zestaw na krótki rękaw (leginsy i body) oraz 79$ za zestaw na długi rękaw (leginsy i body).

Jest to projekt zdecydowanie wart uwagi, jak na razie dostępny w zamówieniach pre-order.

Więcej informacji poniżej (klik):

Źródło Kickstarter Pixabay Aleteia
Może ci się spodobać