Electron – zelektryzuj swój rower w 30 sekund!

Elektryczne koło z mieni Twój rower w e-bike'a

0

Słoneczna Kalifornia stworzyła za pośrednictwem niewielkiej firmy ciekawy produkt,  który docenią Ci którzy korki omijają z daleka na dwóch kółkach. Miasto bywa brutalne pod względem komunikacji miejskiej i ogólnej infrastruktury dróg, zwłaszcza kiedy spieszysz się na spotkanie równie ważne co rozmowa o pracę.

Do pracy, na spotkanie, po małe zakupy, czy dla przyjemności, rower ma wiele zastosowań, zwłaszcza w mieście przewyższając nie raz  praktycznością wiele innych środków komunikacji. Zamiast stać w ulicznych zatorach godzinę, można ten sam odcinek drogi pokonać w 20 minut i jeszcze będzie to bardzo zdrowe dla naszego ciała

Ale co kiedy jest zdecydowanie za gorąco i nie mamy już po prostu sił jechać sprawnym tempem dalej? A może jedziesz na ważne spotkanie i po prostu nie chcesz się spocić? W obu przypadkach przyda się jakieś wsparcie.

electron_001

Tym wsparciem okazał się Electron, gotowe do wpięcia w przedni widelec elektryczne koło. Dzięki szybkozłączom Twój aktualny rower możesz zamienić w nowoczesny e-bike w 30 sekund. Obsługiwane rozmiary obręczy to 26′ lub 29′ – modny ostatnio twentyniner.

Montaż Electron’a trwa 30 sekund bez użycia żadnych narzędzi.

O co w tym wszystkim chodzi?

Koło poza tym że się toczy jak każde inne wspomaga Cię gdy tego potrzebujesz podczas jazdy.  Potrafi maksymalnie rozwinąć 32 km/h. Na pewno się przyda podczas “wspinaczki” pod górkę, tym bardziej że koło dosłownie wie kiedy jedziemy pod górkę, automatycznie wspomaga Cię aby żyło się łatwiej! 🙂

electron_004
Jeżeli lubisz mieć kontrolę nad wszystkim, możesz zainstalować aplikację dedykowaną do Electron’a. Dzięki temu będziesz widział wszystkie potrzebne dane: mapa z Twoją aktualną lokalizacją, ilość przejechanych kilometrów, ilość czasu spędzonego na rowerze, aktualną prędkość oraz aktualny stan naładowania akumulatora.  W aplikacji możesz również kontrolować poziom asysty koła.

Wspominając już  o akumulatorze z pewnością ciekawi Cię jak daleko można dojechać na jednym ładowaniu.
Otóż producent twierdzi że z tym kołem jesteśmy wstanie przejechać aż 50 kilometrów ciągłej jazdy. Samo ładowanie dzięki mocnej ładowarce ma trwać tylko 2 godziny.

electron_003

Zasięg akumulatora to 50 km, a pełne naładowanie trwa 2 godziny.

Cena tego cuda to “zaledwie” – 799$
Zakupy możemy zrobić tutaj – electronwheel.com

Fajny praktyczny bajer z wieloma pozytywnymi opiniami na świecie – BRAŁBYM!
Electron Wheel

Źródło electronwheel.com
Może ci się spodobać