Innowacyjne przełamanie schematów, czyli krówki – anarchistki.

0

Słodycze. Jeden z małych grzeszków, na który każdy od czasu do czasu sobie pozwala.

Raz nie zawsze, dwa razy nie wciąż, jak to mówią.

Jeśli spojrzeć na skład produktów na półkach sklepowych, przerażenie może człowieka ogarnąć.Czasem jednak coś się zakupi, bo znajomi, bo rodzina, bo do kawy. Im jednak mniej się tego je, tym mniejsza ochota. Dlatego warto jednak wykrzesać z siebie trochę silnej woli, w trosce o swoje zdrowie i piękną, atrakcyjną sylwetkę.

Miło jest spojrzeć w dół i zobaczyć że ma się tyle przestrzeni w spodniach:

Rozwiązanie tego jest proste – przyrządzenie słodkiego “conieco” samodzielnie, z wybranych przez siebie składników. Jeśli czas nie pozwala – można wybrać się w tym celu do sklepu.Oferta wegańskich słodyczy, powstających na bazie produktów roślinnych ciągle się rozszerza.

Osoby z nietolerancją laktozy mają w tej kwestii realny problem – mleko w różnej formie pojawia się w większości produktów dostępnych na rynku.

Co szokujące, nawet w wędlinach, jako wypełniacz.

W tej sytuacji, wyjście po zakupy to ekspedycja o poziomie logistycznym najwyżej rangi. Zwłaszcza jeśli ma się ochotę na coś słodkiego. Zwłaszcza jeśli to legenda wśród słodyczy i przysmak wielu – krówki. Jak nazwa wskazuje, powstałe na bazie mleka krowiego.

Jednak teraz pojawia się światełko w tunelu – firma Super Krówka oferuje szeroki zakres smaków tych fantastycznych cukierków – w wersji wegańskiej.

Dzięki temu można już bez przeszkód cieszyć się smakiem tych pysznych cukierków – powstają one bowiem na bazie mleka kokosowego.

Dostępne są w wielu ciekawych smakach, a mianowicie:

  • Banan
  • Kakao
  • Kokos
  • Pomarańcza
  • Żurawina
  • Truskawka
  • Toffi

Wszystkie bezmleczne, są źródłem błonnika. Zawierają także fosfor, magnez i potas.

Jednak to nie jedyny produkt oferowany nam przez Super Krówkę.

W ramach przełamania nudy na kanapkach, zwłaszcza tych dla nieletnich wielbicieli słodkich smarowideł, firma opracowała całą serię takich zdrowych pyszności. Teraz nie trzeba już martwić się składem i cieszyć się wieloma dostępnymi smakami tego kremu.

Dostępne są również w smakach:

  • Truskawkowo – kakaowy
  • Pistacjowo – kakaowy
  • Pomarańczowo – kakaowy

Wszystkie składniki produktów pochodzą z upraw ekologicznych, także jest to kolejne zmartwienie z głowy. Nie musimy przejmować się sposobem pozyskiwania składników.

Także jeśli chodzi o składnik zapewniający słodki smak – nie budzi on niepokoju. Wykorzystany został tutaj cukier kokosowy, będący źródłem potasu, cynku i żelaza, oraz wielu witamin. Ma niski indeks glikemiczny, dzięki temu produkt mogą bez obaw spożywać osoby chore na cukrzycę. Ma także łagodny smak, przez co cukierki nie są przesłodzone.

Także jeśli słodycze – to krówki, a jeśli krówki – tylko od Super Krówka.

Można je zakupić w niektórych drogeriach Rossmann, sklepach Carrefour, Netto, Organic Farma Zdrowia i marketach Piotr i Paweł.

Więcej informacji o tych cukierkach znajdziesz po kliknięciu w odnośnik:

Super Krówka

Źródło Super Krówka Pixabay
Może ci się spodobać