Jak się pozbyć trądziku? Zobacz problem w innym świetle!

2

Trądzik to zmora młodych dziewczyn, młodych kobiet i nawet bywa że tych trochę starszych również. Niezależnie od wieku jest to nieprzyjemna i nieestetyczna przypadłość, z którą ciężko się walczy.

Podstawą do zwalczenia trądziku będzie zmiana Twojej diety – zacznij zastępować słodycze owocami, paluszki i chipsy –  waflami ryżowymi, a soki i inne słodkie napoje zamień na wodę (może być z cytryną lub owocami sezonowymi i miętą – coś pysznego). Wcinaj dużo warzyw i zrezygnuj z mleka i jego niezakwaszonych przetworów (jogurty owocowe rób sobie sama, nie kupuj w sklepie).

Ale bywa że czasem to nie wystarcza, jakoś tak organizm ma skłonności. Wtedy do boju wkracza dermatolog z farmaceutykami – kremy, tabletki które wysuszają trądzik (niestety razem ze skórą na całym ciele).

Można też zwrócić się o pomoc do kosmetyczki, ale są to działania których skutki są dość mocno ograniczone czasowo.

Ja chciałam Wam dziś pokazać, dzięki czemu można szybko, bezboleśnie, bez łykania tabletek, bez zabiegów (po których wygląda się niewyjściowo, a tu do do domu trzeba dojść) w swoim własnym domu pozbyć się trądziku.

Urządzenie które Wam w tym pomoże, nazywa się Beurer.

m8780702_P1860004_princ_laJest to pen emitujący lecznice niebieskie światło, który używany miejscowo likwiduje trądzik, łagodzi skórę i poprawia jej wygląd. Działanie jest widoczne już następnego dnia. Zabieg jest krótki, uruchomienie urządzenia nie zajmuje dużo czasu. Z całym zabiegiem zmieścisz się w trzech minutach. Bez smarowania, maseczek, ostrych pilingów. Na czysto.

FCE75_film

Pomijając już jego fenomenalne działanie – jest bardzo praktyczny. Nieduży, w kieszonkowym formacie, zmieści się do torebki, a w podróżnej torbie nie zajmie dużo miejsca. Nie musisz też przejmować się zabieraniem ładowarki i szukaniem kontaktu – jest na baterie typu AA, które wszędzie dostaniesz. Problem zasilania jest więc rozwiązany w wygodny sposób.

Na koniec mała  porada ostatnia – jeśli masz bardzo ostry trądzik – nie maluj się zbyt mocno. Zwłaszcza latem daj skórze oddychać. Np. zastąp podkład kremem CC.

Beurer jest niestety dość drogi, ale ten jednorazowy wydatek + baterie, równoważą się lub nawet wypadają taniej niż apteczne specyfiki. Kosztuje 419 zł i można go dostać w drogeriach Sephora.

Uważam że warto zainwestować i BRAŁABYM.

Więcej informacji uzyskasz po kliknięciu w odnośnik:

Sephora

Źródło Sephora Amazon Allegro
Może ci się spodobać