Kamienie na planów spełnienie?

0

Zastanawialiście się kiedyś nad wartościami w swoim życiu? Nad tym co najważniejsze dla Was, nad tym jaką hierarchię byście ustalili? Autor Siedmiu Kamieni Aleksandra, o których chcę Wam dziś opowiedzieć, zastanawiał się tak bardzo,  że stworzył rzeczony produkt.

alexander-klocki-alexanders-seven-stones__aleksander-1

Za ich powstaniem kryje się następująca historia : zostały wykonane z myślą o synu twórcy. Miały nauczyć go cierpliwości, oraz tego że osiągnięcie celu nie jest proste i wymaga wielu prób, zanim się to uda. Każdy z pojedynczych kamieni ma mieć inne znaczenie, które sami mu nadacie. To jak je ustawicie, symbolizuje drabinę do szczęścia i sukcesu zgodną z Waszymi priorytetami. Jest jednak haczyk – każdy kamień jest inny i nie zawsze sposób w jaki zostaną ustawione gwarantuje skuteczność i stabilność, co jest podpowiedzią że powinno się zmienić coś w swoim życiu. Nie tylko to było jednak jedynym przesłaniem jakie miał tytułowy Aleksander odebrać – każdy dzień jest inny i nigdy nie przeżyjesz go tak samo. Tak samo jak nie ułożysz tych klocków dwa razy identycznie. Należy więc poszukiwać takiego ustawienia, które zapewni równowagę.

alexander-klocki-alexanders-seven-stones__aleksander-2

Klocki wykonywane są ręcznie z drewna wiśniowego. Z tego powodu nie znajdą się w zakupionych zestawach dwa takie same klocki. Tak samo jak nie znajdą się dwa takie same zestawy. Nie bez znaczenia jest też fakt, że drewno nie jest zamawiane z tartaku – wykorzystuje się to, co dla wszystkich innych jest odpadem. Stąd też widoczne są sęki, pęknięcia i przebarwienia. Po wyrzeźbieniu klocki nasączane są woskiem pszczelim i ręcznie polerowane. Nie dość że pomysł jest ciekawy i wykonanie piękne, to jeszcze nie nadweręża i tak zmniejszającej się liczby drzew. Ekologicznie.

alexander-klocki-alexanders-seven-stones__aleksander-3

Jeśli szukasz ciekawego, nietuzinkowego upominku, który nie będzie kolejną durnostojką na biurku, powinieneś/powinnaś rozważyć zakup Siedmiu Klocków Aleksandra. Eleganckie, dobrze się prezentują, nie będą straszyć tandetnością, dodadzą prestiżu biuru Twojemu lub szefa. Jednocześnie pobudzają do myślenia, zajmując umysł czym co go nie zaśmieca, a uspokaja.

Ja bym BRAŁA.

Kupić można (za 40-80 zł) na :

www.ministerstwogadzetow.com

www.fabrykaform.pl

Źródło Alexsander's Seven Stones
Może ci się spodobać