LEGO na podłodze już nie straszne! Skinner’s – unikalne i stylowe skarpetki z Czech.

2

SKINNER’S – rewelacyjny przełom w jakże szalonej branży skarpetkowej, choć czy to na pewno skarpetki?
Otóż nie do końca, wyróżnia je innowacyjny materiał z którego zostały zrobione po to by by chronić Twoje stopy tak samo jak buty, jednocześnie zachowując mobilność i rozmiar zwykłej pary skarpetek. Ciekawe co ? 
3
Po co mi to?

Znasz sytuację w której wstajesz z uśmiechem na twarzy idąc po coś do kuchni gdy nagle już drugi krok sprawia, że w całym domu słychać najpopularniejsze polskie słowo wykrzyczane niczym niemiecki wokalista na deathmetalowym koncercie?

Poza tym zajrzyj do szuflady, nie wierzę że nie znajdziesz tam choć dwóch par skarpet przetartych na piętach bądź palcach. Tak tak, ja wiem – to tak zwany Vintage style… ;]

5
Uprawiasz sport?

Tym bardziej docenisz SKINNERS’y 🙂

9d97fff43045bcd60bc2fa58b2ff976f_original-2
Przede wszystkim widzę niesamowitą wygodę dla wszystkich rolkarzy, ile razy musiałem męczyć się z butami  w plecaku po których cały byłem mokry w słoneczny dzień.
Przecież nie wszędzie się fajnie jeździ i nie zawsze można wszędzie wchodzić w rolkach, czasem problem stanowi wejście do sklepu po napój bo ochroniarz nas wygania za brak butów.
SKINNERS’y chowamy w kiszeń, a w razie potrzeby zamieniamy je z rolkami w ciągu 2 minut, w dodatku nic nie ważą – rewelacja 😀

16
Podobno można w nich biegać, nie jestem biegaczem ale podejrzewam że też jest to ciekawa alternatywa, w końcu urodziliśmy się bez butów, może takie bezpośrednie bieganie jest zdrowsze?

gym
Jesteś FIT?
To mogą być Twoje idealne “buty” do treningu na siłowni.

9
10 godzin w biurze?
Nie ma sprawy ten produkt to wolność dla stóp w takiej sytuacji, w dodatku na pewno zyskasz na popularności w firmie. Może dzięki temu zyskasz uznanie osób, które mogą przyczynić się do Twojego awansu w pracy.


Dzieci?

Załóż sandałki! Gdzie masz laczki? Nie biegaj boso po tych zimnych kafelkach!
Znajome?
Te zajefajne butoskarpetki, na pewno przekonają każde dziecko do biegania właśnie w nich.
Po trawie, chodniku, klockach,zimnych kafelkach, kamieniach czy szkle…
Wyobraź sobie siebie jako oazę spokoju gdy nie musisz biegać za potomstwem  krok w krok żeby nie skaleczyło się w stopy lub pilnować by się nie zaziębiło 🙂
14

Jednym słowem BRAŁBYM!

Cena jaką przewidzieli twórcy to około 45$ za parę. Znośnie jak za taką wygodę.

Gdzie to dostać?

indiegogo kickstarter-logo-light

Produkt ten jest praktycznie niedostępny jeszcze nigdzie, a jedyną opcją żeby być pierwszym to kickstarter.com lub indiegogo.com

Może ci się spodobać