Luksusowy Apartament pod wodą!

http://www.thoe.com
1

Dubaj. Tutaj nie ma rzeczy niemożliwych. Rewelacyjne powietrze, podwodny kolorowy świat zamieszkały przez tysiące gatunków ryb i innych stworzeń, oraz wieczorna panorama rozświetlonego Dubaju od niedawna przestały być bezcenne. Jeżeli nurkowanie w Egipcie   sprawia Ci radość ten apartament jest dla Ciebie… No, to zależy jeszcze jak wielki biznes posiadasz 😉

Nie ma co się rozpisywać, zobaczcie sami…

seahorse_5

seahorse_3

Dom wygląda jakby pływał na oceanie co już jest wystarczająco wyjątkowe i luksusowe, ale skoro sprawa kręci się wokół jednego z najbogatszych miast świata to nie może skończyć się na jednym ŁAŁ!

Pod powierzchnią wody skrywa się najciekawsza część “budynku”. Można tam podziwiać widoki, które doświadczasz nurkując na rafach koralowych w egzotycznych miejscach.

Budząc się, zasypiając, czy spędzając aktywniej czas w sypialni doświadczasz takiego widoku jak poniżej. Ciężko oderwać wzrok…

seahorse_6

Obejrzyj jak wygląda na żywo od środka z najpopularniejszym vlogerem z Dubaju Mo Vlogs>

  • Najciekawsze zaczyna się od 9 minuty!

“The Floating Seahorse” firmy The Heart of Europe Dubai

seahorse_8

Zapewniają nas że w okolicy naturalnie występują koniki morskie stąd nazwa całego przedsięwzięcia.
Do swojego wymarzonego miejsca dotrzesz tylko swoim wymarzonym jachtem, choć możesz wykupić opcję miejscem do lądowania helikopterem.

Kuchnia, sypialnia, łazienka  i salon wystarczą aby ten projekt mógłby być uznany za miejsce w którym możesz normalnie mieszkać. Ciekawym pomysłem byłby zakup pod wynajem, co na pewno zwiększyłoby ilość zer na Twoim koncie w banku.

Jedyny problem że ktoś przecież musi zapłacić za Twój luksus, a najczęściej z wyliczanki pada na Ciebie, nic tylko biegiem po kupon Lotto z plusem.

Cena za taką przyjemność zaczyna się od 2 800 000 USD co zdecydowanie ułatwia nam decyzję czy stać się posiadaczem takiego apartamentu.

seahorse_7
Jeżeli jednak jesteś dalej zainteresowany, zapraszamy na oficjalną stronę The Floating Seahorse

Zdecydowanie BRAŁBYM!

 

 

 

Źródło The Heart of Europe Dubai YouTube
Może ci się spodobać