Maluch nie śpi, a Ty nie wiesz co jeszcze zrobić? Koniec z tym!

0

Jeśli masz dzieci, wiesz o czym mowa. Oczywiście jest szansa że klasyfikujesz się do tego nikłego odsetka rodziców którzy ok. 21:00 przeczytają jedną książeczkę, zaśpiewają jedną piosenkę i mają spokój aż do rana. Ale nie ma co ukrywać, to rzadkość i usypianie może być nie lada wyzwaniem.

Masz kilka możliwości : wziąć do siebie do łóżka, śpiewać/czytać do upadłego czy nosić do odrętwienia rąk, tylko po to żeby w momencie odłożenia do łóżeczka, te wielkie ciekawskie oczy znów były otwarte.

Można też, jak niektórzy, nie siłować się i pozwolić tak długo grasować po mieszkaniu, aż zaśnie na dywanie.

Jeśli skończyły Ci się już siły, znasz wszystkie książeczki na pamięć, nie możesz mówić a mięśnie ramion masz lepsze od niejednego kulturysty – możesz odwołać się do jeszcze jednego sposobu.

Połączenia muzyki i światła, jakim jest Smart Connect Deluxe Soother.

hoxbo3pyo9pnwigojtxf

Urządzenie w pełni kontrolowane Waszym telefonem.

Ma trzy stadia działania: zaciekawienie, ukojenie, uśpienie.

Każde z nich odbywa się przy innych efektach dźwiękowych i świetlnych. Najpierw światła są kolorowe, intensywne, w różnych kształtach. muzyka bardziej intensywna. Następnie zmienia się w relaksującą, a światło jest delikatne. Finalnie muzyka zmienia się dźwięki, oświetlenie odpowiada takiemu jakie daje lampka nocna.

Możemy wyświetlać zwierzątka lub gwiazdy, aby przyciągnąć uwagę.

wxzxodbq5igni9ymb6yqrcs4youkmfbwct5ql5rl

Światło delikatne wygląda tak:

flnniebivlxcr4nfspkn

Co ciekawe, to urządzenie emituje różowy szum – to jak biały szum , jednak jest trochę cichszy, ale na wyższych częstotliwościach. Dzięki temu nie jest tak męczący.

Zaprojektowany przez Fisher Price, na pewno jest produktem godnym zaufania. W tej firmie znają się na potrzebach dzieci.

Jak na razie do zakupy w cenie 34$. Cena rynkowa będzie wynosić ok.80$.

Ja BRAŁABYM.

Kupić można klikając w logo:

indiegogo

 

 

 

Może ci się spodobać