Mineralne obuwie – ratunek dla stóp

0

Każdy dzień to nowe wyzwanie. Rozpoczyna się często rano w pośpiechu, do pracy, do szkoły, do urzędu. Albo na spokojnie, kiedy jest czas na kawkę i śniadanko, jogging czy siłownię. W każdej z tych sytuacji (no może poza kawą w domu) mamy na sobie jakieś obuwie. Podstawowym kryterium jego wyboru powinien być nie tylko wygląd, ale też wygoda. Ta druga cecha powinna zostać uznana za ważniejszą.

Dlatego warto posiadać buty, które będą łączyły w sobie wszystkie możliwe pożądane cechy, tzn. przewiewność, wygodę, odpowiednie podparcie dla stopy, atrakcyjny wygląd. Wszystkie z nich ciężko uzyskać, jednak większość – to jak najbardziej możliwe.

Takie właśnie są Redbit Hop – obuwie wykonane z minerału o nazwie Turmalin. Wyróżnia się on swoimi leczniczymi właściwościami, m.in. poprawia krążenie krwi, przyspiesza proces leczenia i przynosi ulgę zmęczonym mięśniom.

Co ciekawe, w przeciwieństwie do innych produktów o podobnym działaniu, nie wymaga on baterii czy ładowania. Zawdzięcza to właśnie swojemu unikalnemu składowi. To przemyślane rozwiązanie, jest gwarancją że produkt jest bezpieczny, w pełni naturalny i nie zużywa energii.

Buty te można zastosować w wielu sytuacjach, w których stopy narażone są na większe przeciążenia. Czyli kiedy ma się stojącą pracę (nauczyciel, lekarz,fryzjer,sprzedawca itp.), uprawia aktywnie sport, czy nawet kiedy relaksujemy się w domu. W każdej z nich działają na na nasza korzyść. Idealnie nadają się też na podróż czy długie piesze wędrówki.

To wszystko dzięki turmalinom – występują one w wielu różnych lokacjach na całym świecie (w Polsce również) oraz można wyróżnić wiele ich odmian. W Polsce, na dolnym śląsku, występuje czarny szerl. Warto zwrócić uwagę, że ten minerał wykorzystywany jest raczej do produkcji biżuterii, w przemyśle optycznym i radiotechnicznym oraz do produkcji ciśnieniomierzy. Takie jego zastosowanie jest rewolucyjne.

Podsumowując, działa jako profilaktyka żylaków, pomaga przy skurczach, opuchliźnie, w stanach pooperacyjnych, szybciej zagoją się siniaki. Buty są bardzo elastyczne (cholewka z nylonu i spandexu), zapinane na pas z rzepem. Dzięki czemu dopasują się do szerokości stopy i nie sprawią problemu z zakładaniem. To idealna opcja dla osób starszych lub w jakikolwiek sposób ograniczonych mobilnie.

Dostępne w czterech następujących kolorach:

Ich cena wynosi obecnie 69$, a kiedy wejdą na rynek, będzie ona o 30$ wyższa, czyli 99$. Uważam, że jak za zdrowie, cena nie jest szczególnie wygórowana. W sprzedaży detalicznej dostępne będą w marcu 2018.

Więcej o produkcie tutaj:

Źródło Kickstarter
Może ci się spodobać