Mous Sprawi Że Twój iPhone Będzie Niezniszczalny!

0

Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się co jeśli Twój iPhone spadnie przypadkiem na twardy chodnik? Czy istnieje magia która go ochroni, a ekran pozostanie bez skazy? Sprawdź na co pozwala technologia XXI wieku!

wam4dchau7tk7uafdx7m

Mous

 

 

Niesamowita obudowa iPhone 6/7, która sprawi że już nigdy nie będziesz musieć się martwić, “a co jeśli mój iPhone spadnie i rozbije się w nim ekran?”

rd65yrgvtvgamrwibkuu

Dwóch gości z Londynu stwierdziło że mają dość pękniętych ekranów i zniszczonych iPhonów, więc muszą coś z tym zrobić! Po wielu próbach i przestudiowaniu najróżniejszych materiałów stwierdzili że należy stworzyć nowe tworzywo, które spełni wymagania niezniszczalnej obudowy.rdaudwxobur9d93wu56h

Obudowa wykonana jest z materiału nazwanym AiroSchock, który pochłania energię uderzenia w jak największym stopniu. Spisuje się to na tyle, że iPhone wraz z obudową Mous może przetrwać bez skazy upadek z 14 metrów!

source

Design

Najczęściej za plusami związanymi z wytrzymałością idą minusy w postaci topornej i brzydkiej obudowy, która skutecznie odstrasza zwłaszcza płeć piękną. W przypadku Mous twórcy rozumieją w 100% że każdy chce aby Twój telefon prezentował się nie gorzej jak Twoja osoba. Obudowy wyglądają bardzo ekskluzywnie i zupełnie nie ma z nimi wstydu, wręcz odwrotnie.
Do wyboru jest kilka wersji kolorystycznych w stylu drewna, skóry czy marmuru. Jest lans!

mmwinioku8uiylxfou8k dnnfdm4e4dsmkqz34gqh dxoiifau50gtp5gtzzid rhkybnomwozjjhvajvox uctg3kqvrnzv9br2fk8h z8t0shc0tvfostil6zya

Kompatybilność

Mous jest aktualnie przewidziany dla modeli:

  • iPhone 6/7
  • iPhone 6/7 Plus
  • iPhone 6s
  • iPhone 6s Pluslcd1dbt2spvfvdr9bgxi

To nie wszystko!

Twórcy przewidzieli do obudowy opcję dokupienia małego gadżetu który może znacznie ułatwić niektórym życie. Jest to magnetyczny uchwyt pasujący do wszelkich płaskich powierzchni t.j. szyby, lustra czy ściany. W połączeniu z obudowami Mous, wykorzystując silny magnes można bardzo łatwo montować urządzenie gdzie i kiedykolwiek tego potrzebujemy np. robiąc sobie grupowe selfie.

mhspakcfu9ybnhgdlavs

jpv2ervtcit7ozzjko4z
x6vkskgjeh9y2hvlynlh

 

Cena

Największym atutem najnowszego wynalazku z Londynu jest jego stosunek jakość – cena, ponieważ za nową obudowę zapłacimy ok 130zł co wcale nie jest wygórowaną cenę, wśród startup’ów tej kategorii.

Akcesoryjny uchwyt kosztuje ok. 80 zł i pasuje do każdej obudowy Mous

Swoją sztukę można zamówić jak zwykle w fazie StartUp na:

Źródło INDIEGOGO
Może ci się spodobać