To krzesło zachwala sam Justin Bieber!

0

Ból pleców – podzielić go można na dwa rodzaje: taki wywołany źle wykonywanymi ćwiczeniami, lub taki który jest wynikiem bezruchu i siedzenia w niewygodnej pozycji. W pierwszej sytuacji należy poprawić technikę ćwiczeń. W tej drugiej – problem rozwiąże porządne krzesło.

Zawsze lepszy ten pierwszy ból niż ten drugi, każda aktywność w jakiś sposób przyczynia się do ogólnej poprawy stanu fizycznego. Jednak jeśli praca, życie rodzinne i brak czasu nie pozwalają na uczęszczanie na siłownię, czy ćwiczenie w domu, jakoś walkę z bólem trzeba podjąć. Środki farmaceutyczne nie są najlepszym pomysłem, nie są na pewno rozwiązaniem – nie można ich stosować długofalowo.

Wygodne krzesło do pracy jest podstawą – w każdym sklepie meblowym można znaleźć wiele propozycji naprawdę dobrej jakości, które zapewniają należyty komfort. Jednak krzesło dostosowuje raczej nasze plecy do swojego kształtu, a nie dostosowuje się do kształtu pleców. Dlatego dwóch panów – kręgarz i designer BMW – opracowali nowy model krzesła, który w ten sposób właśnie działa. Nazywa się ono BackStrong.

Nawet kolor obicia można sobie wybrać. Jednak nie to jest jego największą zaletą. To krzesło jest tak skonstruowane, że porusza się razem z siedzącym. Dzięki temu zawsze odpowiednio podpiera lędźwie, nie dopuści do tego że za daleko odsuniesz się od oparcia i zaczniesz garbić. Siedzenie jest specjalnie podwieszone, dzięki czemu możliwy jest te kołyszący ruch, który jest gwarancją komfortu. Na tym krześle plecy na pewno boleć nie będą.

Także jeden produkt rozwiązuje problem z bólem pleców w sposób bardzo prosty – korygując postawę. Zapewnia jednocześnie bardzo dużą mobilność i swobodę ruchów. Poza tym, jest ono bardzo wygodne. Nie jest to tylko moja opinia czy wrażenie jakie odniosłam przygotowując artykuł. Krzesło to jest doceniane przez wielu celebrytów. M.in. Justina Biebera, amerykańskiego piosenkarza. Tutaj można obejrzeć, co tym krześle sądzi:

https://www.youtube.com/watch?v=KorIJYeToyo

Jeśli więc ma się już przewidziane fundusze na wyposażenie biura, warto zainwestować i wyposażyć się w takie krzesło. Warto teraz, ponieważ jest dostępne w cenie 249$. Kiedy wejdzie do regularnej sprzedaży będzie kosztowało znacznie więcej, bo aż 599$. Za 1999$ można mieć krzesło z podpisem celebryty, a za 2799$ -10 takich krzeseł, ale już bez podpisów. Jeśli natomiast wybierzesz pakiet VIP – polecisz do stanów z kolegą, pozwiedzasz, poznasz twórców. Jedzenie, hotel i przelot w cenie. I dostaniecie po jednym krześle. Taki luksus.

Więcej o produkcie tutaj:

Źródło Kickstarter Pixabay
Może ci się spodobać