Najlepszy sposób na ochronę pomalowanych paznokci.

0

Piękne, zadbane i pomalowane paznokcie – to co podoba się kobietom, a co duża część mężczyzn docenia jako starania ze strony kobiety, zajmują dużo czasu aby je do takiego stanu doprowadzić.

Piłowanie, modelowanie, wycinanie skórek, odzywki i olejki do paznokci, w końcu samo malowanie. Czasochłonne, ale warto. Teraz wyobraź sobie że siedzisz ze świeżo pomalowanymi paznokciami u rąk i nagle musisz iść do toalety – i co wtedy, kiedy Ty już nie możesz wytrzymać? Zdjąć spodnie bez uszkodzenia mokrej powierzchni lakieru – niemożliwe. Jakoś tam dasz radę i poczekasz, ale nie przyjemnie.

A może zwyczajnie niecierpliwy z Ciebie duch i nie umiesz nic nie robić w tym czasie jak paznokcie schną. A to herbatki, a to skarpetki założyć bo zimno, albo sweterek, albo książkę otworzyć żeby się nie nudziło, Odpisywanie na wiadomości jest także wyzwaniem.

A jest takie proste rozwiązanie – osłonki na pomalowane paznokcie. Prosta rzecz, a cieszy i nie musisz już się martwić czy ograniczać.

sku_h680101_1Zapinasz taki klips na palcu zanim zaczniesz malować paznokcie i masz spokój i możesz sobie robić prawie wszystko bez obawy ze gdzieś uszkodzisz lakier czy coś pobrudzisz. Wygodne, proste, tanie i genialne w swojej prostocie urządzenie.

61277,abe307304f7a657c0df603edd0aa662ad3g0

 

Świetna rzecz, naprawdę warto, zwłaszcza że jest bardzo tania.

Na stronie do której link zamieszczam poniżej są w cenie 7,50zł za 10 sztuk. Ale myślę że w niektórych drogeriach jak poszukać to też się znajdą.

Dyskont kosmetyczny

Ja BRAŁABYM.

Źródło Allepaznokcie Widgetlove
Może ci się spodobać