Nie ograniczaj się do tego, co widzisz na półce w sklepie!

0

Zakupy. Czynność w zależności od ilości posiadanego czasu i zasobności portfela, bardziej lub mniej przyjemna. Przyjemnie sobie czasem po prostu pochodzić i pooglądać, a wtedy czasem znajduje się ten “ciuch łał”. Jak możemy go sobie kupić od razu – super, świetnie się składa. Gorzej jak nie, a potem znika on z półki. Są też takie sytuacje, znacie je na pewno, kiedy dokładnie wiecie czego chcecie i czego szukacie, a tego czegoś po prostu nie ma, bo nie wyprodukowano. Albo Twoim wyobrażeniom nie odpowiada kolor lub kształt? No ja znam.

Jeśli jest to ubranie, zawsze można kupić materiały i skoczyć do krawcowej, ona na pewno podoła zadaniu.

Buty? Znajdą się jeszcze szewce którzy buty na zamówienie wykonują.

A torebki? Kaletnicy obecnie w swoim zakresie usług mają wszywanie nowych zamków i przyszywanie elementów. Ale żeby tak wykonali torebkę od zera zgodnie z naszym wyobrażeniem? Raczej nie. Można oczywiście szukać pasjonatów(wielkie brawa i szacun dla nich), osób które torebki szyją, mają swoją małą jednoosobową firmę i może zgodzą dla nas na zamówienie specjalne, które będzie ze względu na fakt że wykracza poza ofertę standardową płatne powyżej cen standardowych firmy.

A gdyby była firma której założeniem jest tworzenie torebek zgodnie z Twoim wyobrażeniem? Gdyby to był jej główny profil i zadanie?

W sferze marzeń mówicie? Kto by chciał to robić, za dużo czasu to zajmuje, a w ogóle dominują sieciówki?

Otóż jest taka firma. Nazywa się AphroAdonis.

Mają serie produktów dla Pań:

0f27b87d564092e56772400b3124c549_original

dla Panów:

18278ea4070967bbf6668bf0584771a4_original

i unisex.

c1442d0f614c5b16af8bf1178a4a8a36_original

Oto co można wybrać w wyglądzie torebki :

  1. Kolor skóry
  2. Okucia
  3. Styl w jakim mają być wykonane paski i uchwyt
  4. Kolor podszewki
  5. Możemy zażądać dodatkowych kieszonek wewnątrz i na zewnątrz torebki takiego kształtu i rozmiaru aby spełniał funkcję którą mają pełnić
  6. Oraz najlepsze według mnie – wybieracie napis, który ma na torebce się znajdować, wykonywany laserowo.

Jeśli chodzi o materiał z jakiego są wykonane, to jest to skóra niechromowana. Także torebka jest “eco-friendly”, w pełni biodegradowalna i nie zawiera w sobie żadnych toksyn.

814a09b4582d0ad3c87b9c18cede4cbc_original

Na chwilę obecną można zakupić w cenie 99$ za pojedynczy produkt określonego typu.. Ale na taką torebkę czy inne skórzane akcesorium warto wydać pieniądze, bo będzie nam długo służyło. A co najważniejsze – będzie totalnie unikalna.

Słowo od producenta:

Ja BRAŁABYM.

Link do zakupu tutaj :

kickstarter-logo-light

Może ci się spodobać