Nie wiesz jak ćwiczyć? NASA Ci pomoże.

0

W dobie obecnego szału na aktywność fizyczną ( siłownia, bieganie, tenis itp.) i chwalenia się tym na portalach społecznościowych, zwiększają się potrzeby ludzi w zakresie gadżetów związanych z ćwiczeniami. Wszelkie przedmioty mające nam pomóc, aplikacje motywujące, suplementy diety. To jest bardzo dobre zjawisko, że coraz więcej ludzi się rusza i zaczyna dbać o swoje zdrowie.

Jeśli ktoś dopiero zaczyna uprawiać jakiś sport, czy ogólnie ruszać się żeby “być fit”, zrzucić parę kilo i zmienić swój wygląd, bardzo możliwe że nie wie od czego zacząć. Zapisuje się wtedy na siłownię i zatrudnia instruktora, albo kombinuje w domu na własną rękę jeśli siłownia czy zajęcia fitness mu nie odpowiadają.

Z reguły z ćwiczeniem w domu jest taki problem że sam ruch przestaje wystarczać i zaczyna się gromadzić sprzęt różnego typu. Ale że nie zawsze ma się na niego miejsce, to były inżynier NASA wynalazł urządzenie które ma te wszystkie hantle i sztangi zastąpić.

f1ec7f28e38914fe63bc029b24ef6bda_original

Urządzenie nazywa się Myocore i działa tak, że przyczepione do jakiejkolwiek powierzchni w domu (lub przykręcone do ściany) intensyfikuje trening wykorzystując własny ciężar człowieka.

bae5cdbaf055f5ac66da897c1dbdea83_original

Są to uciągliwe taśmy z uchwytami które obsługuje się niezwykle prosto a które działają jak większość urządzeń dostępnych na siłowni i dających podobne efekty. Przynajmniej na początku z pewnością. W sposobie użycia ogranicza Was tylko wyobraźnia.

d1332dd3d9514094f1c5c0e3e4156f99_original

Do nabycia w cenie 90$ (teraz się opłaca, cena detaliczna będzie wynosić 150$).
Chcesz kupić jeszcze w dobrej cenie?  kliknij w logo:

kickstarter-logo-light

Uważam że jest to warte zainteresowania i ja BRAŁABYM.

 

Może ci się spodobać