Nudzą Cię klasyczne zegarki? Można inaczej!

0

W dobie telefonów na których łatwo godzinę można sprawdzić,zegarki używane są coraz rzadziej. Duży wyświetlacz, duże cyfry. No i wszystko w jednym, nie trzeba nosić ze sobą dużej liczby gadżetów.

 

Ale zegarek nie dość że wygodniejszy bo dostępny od razu na ręce, to nie trzeba go szukać po kieszeniach czy torebce, nie tak łatwo zgubić jak telefon który można gdzieś położyć i sobie pójść. Jest to pewna klasyka, przedmiot używany od wielu lat który jest nadal mocno zakorzeniony i przynajmniej u mnie wywołuje bardzo przyjemne skojarzenia.

1010_Bamboo_black_withbox

I nikt nie powie mi, że ładny zegarek nie robi wrażenia, zwłaszcza na ręce atrakcyjnego przedstawiciela płci przeciwnej. Sprawia też że postrzegamy taką osobę jako bardziej kompetentną, zorganizowaną, godną zaufania i punktualną.

Także z posiadania zegarka same korzyści. A smartfony? Pffff. Prawie każdy ma smartfona. A zegarki zdecydowana mniejszość.

Dlatego ładny zegarek to gwarancja wyłamania się z przeciętności.

Takie właśnie piękne zegarki firmy Woodie Specs chciałam Wam dziś pokazać.

1010_rosewood_brown_withboxWystępują w różnych kolorach i wykonane są z różnych rodzajów drewna (różane, bambusowe, sandałowe, orzechowe, hebanowe i zebrawood – czyli po polsku zebrano/zingana) oraz są dwie możliwości w zakresie wyboru paska – drewniany lub skórzany.

TTWBack.NEWCLASP

NewEbonyBack

 

Producent w swojej ofercie proponuje nie tylko zegarki, ale także okulary przeciwsłoneczne.Woodie-2868-500x500

 

Cena zegarków waha się od 99$ do 109$, a okulary są w cenie 89$.

Za coś tak pięknego była bym skłonna tyle zapłacić i BRAŁABYM.

Kupić można tu:

Woodie Specks

 

 

Może ci się spodobać