Oczyszczanie bez wyniszczania twarzy i portfela

0

Na pewno to kobiety znają, jak na umywalce roi się od kosmetyków, a w szafce od mniej lub bardziej trafionych urządzeń do oczyszczania twarzy. Szczoteczki, gąbeczki i wiele innych – wybór jest duży. Ale często same nawet najlepsze kosmetyki nie wystarczą, więc używamy. Żeby cieszyć się ładną, zdrową cerą. Nie dziwię się, rozumiem i popieram jako kobieta.

Wiem też ze sporo szczoteczek dla niektórych z Was jest zbyt intensywne, jeśli macie wrażliwą skórę to odczuwacie dyskomfort. Dla higieny także ważna jest regularna wymiana głowicy szczoteczki a to wiąże się czasem ze sporymi kosztami.

I tutaj z pomysłem wyszła do Nas kobiet Sephora. Zaprojektowali peelingujący płatek kosmetyczny, który wykonany z silikonu pomaga delikatnie złuszczać stary naskórek i oczyszczać skórę. Można stosować go z kosmetykami do mycia twarzy. Łatwe jest utrzymanie go w czystości – wystarczy wypłukać wodą. Przechowywanie nie jest także problemem – wyposażony w przyssawkę nie zajmuje niepotrzebnie przestrzeni. A także prezentuje się estetycznie. Plusem jest też to, że rano szykując się do wyjścia nie traci się czasu na poszukiwanie czy montowanie szczoteczki która musiała wcześniej leżeć i schnąć. Ten produkt ma się od razu pod ręką. plateksephora2plateksephora1Produkt użytku wielokrotnego, dobrze wykonany, w bardzo przystępnej cenie  – 19 zł – to rzecz zdecydowanie warta uwagi i ja BRAŁABYM.

Zakupić można sobie tutaj:

www.sephora.pl

Źródło Optymistyczne Dni
Może ci się spodobać