Taki organizer to gwarancja porządku.

0

Niezależnie od przeznaczenia, przedmiot taki jak organizer pomaga utrzymać porządek. I czy jest wyposażeniem damskiej torebki (w której często można utonąć), czy też skrzynki na narzędzia miłośników majsterkowania, to wówczas poszukiwanie potrzebnego akcesorium jest zdecydowanie ułatwione.

Ta sama zasada dotyczy pomieszczeń. W przestrzeni mieszkalnej są to wszelkie szafy, komody i szuflady. W garażu – półki, stojaki, haki wbijane w ścianę      (na których można zawiesić np. rowery). A co np. z kosiarką? Czy pudłami w których przez lata gromadzą się “cenne” pamiątki, stosy książek czy ubrań? To już nie tak łatwo zawiesić. I zajmują przestrzeń, przez co trzeba bardziej uważać przy wprowadzaniu auta.

Ktoś poczuł się tym na tyle poirytowany, że wynalazł rozwiązanie –  nazywa się ono MyLifter 2.0.

Wygląda niepozornie, ale zamontowane na suficie umożliwia zawieszenie najróżniejszych przedmiotów, Dzięki czemu na podłodze pozostanie mnóstwo wolnej przestrzeni. Oto przedmioty, które przy zastosowaniu odpowiedniego uchwytu może podnieść:

Działa bardzo prosto. Na suficie montuje się go umieszczając w specjalnej listwie, która ułatwia cały proces i dodatkowo kryje kable które łączą adaptery i “podnośnik”. Wygląda to w sposób następujący:

Urządzenie MyLifter 2.0 samo zajmuje niewiele miejsca, ale mnóstwo miejsca pomaga zaoszczędzić. Niezależnie od tego czy masz dzieci, w związku czym garaż zawalony ich zabawkami, czy też jesteś fanem sportów wodnych lub kolarstwa – wszystko to od teraz możesz wywindować i wygospodarować więcej przestrzeni.

Występują cztery wersje uchwytów, które można zamontować do tego urządzenia. Każde z nich zapewnia inne właściwości i ma inny udźwig

  1. Podnośnik uniwersalny, który podniesie ciężar o wadze do 100 funtów (ok.45kg) i przyda się do takich przedmiotów jak dziecięce zabawkowe samochody, rowery czy kajaki:
  2.  Podnośnik “wielorowerowy”. Sama nazwa wskazuje jakie jest jego przeznaczanie. Dzięki specjalnej listwie można zamontować na nim do trzech rowerów i jego maksymalny udźwig to także 100 funtów.
  3. Podnośnik typu platforma – na specjalnych żyłkach montowana jest platforma, która uniesie przedmioty o wadze do 200 funtów (90kg), na której można ułożyć sprzęt campingowy, dekoracje świąteczne, kosiarkę, narzędzia i wiele innych.
  4. Podnośnik dachów samochodowych ( o ile posiada się samochód, w którym dach można wymontować). Jego udźwig to maksymalnie 200 funtów. Jest bardzo przydatny głównie w okresie letnim, dzięki niemu przechowywać można dach pojazdu bez obawy o karoserię.

Największą wygodę w obsłudze tej banalnie prostej konstrukcji stanowi fakt, że steruje się całą operacją za pomocą aplikacji w telefonie. Bardzo łatwej i intuicyjnej w obsłudze. Także kolejne zmartwienie z głowy – na pewno nie zgubi się pilota. Mniej o jeden zapychacz kieszeni, którego trzeba pilnować.

Pomysł naprawdę świetny. Przemyślany, genialny w swej prostocie, ułatwiający zachowanie porządku w garażu, w którym często panuje nieokiełznany bałagan. Taki organizer zdecydowanie ułatwi zarządzanie przestrzenią.

Ceny są następujące :

  • podnośnik uniwersalny – 175$
  • rowerowy – 250$
  • platforma – 400$
  • podnośnik “dachowy” – 450$
  • cały zestaw 5000$

Jeśli komuś uda załapać się na wcześniejszą partię, swoje produkty będzie mieć już w grudniu 2017. Jeśli nie – trzeba będzie wykrzesać z siebie cierpliwość na trzy kolejne miesiące i wytrzymać do marca 2018.

Więcej o produkcie dowiesz się tutaj:

Źródło Kickstarter
Może ci się spodobać