Poczuj lekkość, idź tam gdzie nogi poniosą!

Lato nadchodzi na razie powolnymi, drobnymi krokami, ale zbliża się. Nasze przygotowania zaczynają się często od pracy nad ciałem, następnie planowaniem wakacji, a na końcu od przeglądu szafy i ubrań. Kolejność u każdego może być różna, w końcu priorytety to kwestia indywidualna.

Tutaj poruszony jest temat ostatni, czyli odzież. A konkretnie buty.

Nie zawsze latem masz ochotę na noszenie sandałków, albo nie jest to odpowiednie obuwie na długie wędrówki. No to sportowe obuwie na nogi i można ruszać. Jednak nawet to najlżejsze i przewiewne, w upale i tak sprawi że Twoje stopy będą tak spocone, że gdyby na stopach mógł być celulit, to po kilku godzinach zwiedzania zniknął by bezpowrotnie. O zapachu jaki temu towarzyszy nie wspomnę, a jest taki że prawdopodobnie powoduje u innych osób dzielących z Tobą pokój kilkusekundowe omdlenia.

I tak oto, pomysłodawczyni projektu, zmęczona tym stanem rzeczy i kierowana potrzebą lekkiego, przewiewnego obuwia praktycznego w codziennym użyciu kiedy żyje się w kraju o ciepłym klimacie, opracowała Zilkers.

632be900820749643e6c334a70ee1e97_original

Wykonane z przewiewnego i miękkiego materiału, z podszewką tylko wokół kostki i sznurowadeł dla wzmocnienia konstrukcji, są bardzo lekkie i zapewniają utrzymanie odpowiedniej temperatury. Czyli stopa się nie przegrzewa.

Kolejna korzyść – wkładka wewnątrz buta wykonana jest z pianki poliuretanowej o strukturze mikro włókien, które doskonale odprowadzają pot i zapobiegają powstawaniu nieprzyjemnego zapachu. Można tez bez przeszkód nosić ze na bosą stopę i nie przejmować się powstaniem odparzeń czy obtarć. Wkładki nadają się do prania w pralce.

b2626618f9f3255c82f07abbd9e58020_original

Buty są też bardzo giętkie, zmieszczą się w kieszeni, niedużej torbie podróżnej czy nawet damskiej torebce, jeśli nie planujecie długiego wyjazdu.

5fab72059b8517bffe7dac4537534176_original

Posłuchajcie z resztą co do powiedzenia ma pomysłodawczyni:

Dostępne w kilku wersjach kolorystycznych prezentują się bardzo korzystnie i są świetnym rozwiązaniem na wyjazdach, codziennych spacerach czy nawet podczas ćwiczeń (ponieważ poruszają się identycznie jak Wasza stopa ze względu na swoją elastyczność).

Na chwilę obecną kosztują 60$, kiedy wejdą na rynek będą kosztowały 95$.  Czyli ich cena jest zbliżona lub nawet czasem niższa od cen butów znanych marek, a na pewno zapewnią większy komfort.

Ja BRAŁABYM zdecydowanie.

Sprawcie więc sobie takie buty i pomóżcie dziewczynie zrealizować plan, aby mogła stworzyć nową linię. Możecie to zrobić klikając w logo:

kickstarter-logo-light

Źródło Kickstarter
Może ci się spodobać