Podróżuj gładko z Packshi – wilczy bilet dla pogniecionych koszul.

0

Najmniej przyjemnym elementem przygotowywania się do wyjazdu, czy to służbowego, czy dla przyjemności, jest pakowanie się. Zabiera czas, w trakcie trasy pobudza do rozważań typu :
“Czy na pewno wszystko zabrałem/zabrałam?”
A także jak będą te ciuchy, bardziej lub mniej starannie ułożone, wyglądały po wyciągnięciu z walizki. Nie wiem jak dla Was, ale dla mnie najgorszą rzeczą, jaka jest czasem niezbędna do spakowania, jest koszula. Złożyć cholernika tak, żeby po rozpakowaniu nie wyglądała jak siedem nieszczęść i ułożyć tak żeby nic nie gniotło jej z wierzchu – łatwo nie jest. Chyba że ja nie potrafię dobrze składać koszul, co jak siebie znam jest całkiem możliwe.

Jest jednak na rynku coś co jest rozwiązaniem tej niedogodności i oszczędza Nas podróżujących od :
× targania ze sobą składanego żelazka,
× psucia swojego wizerunku,
× straty czasu na czynność, którą możesz wykonać szybciej.

Co to takiego?
To Packshi, etui na koszule, które poprzez swoją usztywnioną konstrukcję zabezpiecza ubranie przed pognieceniem nawet w ciasno spakowanej walizce, zapewnia komfort oraz oszczędza Twój czas. Także masz nie tylko gładkie mankiety, ale również kołnierzyk w stanie idealnym. Etui wyprofilowane jest tak, aby kołnierzyk nie ulegał spłaszczeniu niczym pośladki pracownika biurowego. Dzięki Packshi możesz bez problemu zadbać o korzystną prezencję od pasa w górę, nie wkładając w to dużo wysiłku 🙂etui-na-koszule-packshi-prezent-dla-szefa-warszawa37

Hipotetyczna sytuacja: masz Packshi, a martwisz się czy dobrze ułożysz koszulę? Nie musisz. Z tym etui w komplecie dołączona jest podkładka do składania, która zawiera rysunkową instrukcję.

0003730_etui-na-koszule-packshi
Czy warto?

Według mnie jak najbardziej. Nie dość że koszula gładka, to jeszcze opakowanie ładne. Cena również jest przystępna, wynosi ona 99zł.

BRAŁABYM.

Gdzie to dostać?
www.packshi.com

www.godstoys.pl

Jak to działa?

 

 

Źródło Packshi
Może ci się spodobać