W tych rajstopach ryzyko “oczek” spada do 0!

0

W dobie manii na punkcie bycia “fit”, rynek bielizny modelującej kwitnie i ma się jak pączek w maśle. Producenci prześcigają się w wymyślaniu coraz to nowych chwytów marketingowych, które mają nas zachęcić do kupna ich produktu właśnie, a nie innego spośród 200 podobnych.

Jedne wyszczuplają, inne regulują cellulit, kolejne pomagają na rozstępy a jeszcze inne wyszczuplają brzuch. Generalnie nic tylko kupić sobie po jednym z każdych i nosić warstwowo.

Prawda jest taka, że to właściwie nie działa. Jeśli nie uprawia się sportu i nie ćwiczy, efektu nie przyniesie to żadnego!

Ale jeśli już chce się trochę wspomóc efekty treningu i zainwestować pieniądze, to przyjemnie było by gdyby te wszystkie powyżej właściwości zawarte były w jednym produkcie.

I teraz już taki jest i nazywa się Sercret Fit 2. Łączy on w sobie cechy wszystkich rodzajów bielizny modelującej.

Wykonany ze specjalnie opracowanego, wytrzymałego materiału, który sprawdzi się w każdej sytuacji, nawet kiedy jesteś takim typem, który rajstopy rozdziera w zastraszającym tempie i z wysoką skutecznością. Żegnajcie oczka i rozdarcia!

Co istotne, w strategicznych punktach, czyli na wysokości talii i ud, umieszczone są silikonowe wstawki, dzięki którym rajstopy nie będą się zsuwać. Innymi słowy – poniżej przedstawiona, powodująca dyskomfort sytuacja nie będzie już mieć miejsca.

Te rajstopy / legginsy (można sobie wybrać) będą robić z ciałem następujące rzeczy:

  • spłaszczać brzuch

  • podnosić pośladki

  • wysmuklać uda

  • oraz całościowo poprawiać wygląd sylwetki

Dwie ostatnie już cechy, na które zdecydowanie warto zwrócić uwagę, to po pierwsze: przewiewność materiału w okolicy palców, dzięki czemu stopy nie będą aż tak się pocić (i nie będzie wstydu zdjąć butów na domówce). A po drugie, materiał z którego są wykonane jest antybakteryjny oraz zapobiega powstawaniu nieprzyjemnych zapachów, które powodowane są przez obecność bakterii ( które tu akurat się nie gromadzą). Rajstopy te są więc bezpieczne dla skóry i nie spowodują żadnych nieprzyjemnych zmian skórnych. Prezentują się także korzystnie i będą świetnym uzupełnieniem każdego właściwie stroju.

Na chwilę obecną dwie pary tych rajstop/legginsów można nabyć w cenie od 49$, a w przypadku zakupienia ich, zostaną dostarczone w grudniu 2017, w przeciągu 15 dni od uzbierania przez pomysłodawców całej potrzebnej do rozpoczęcia produkcji kwoty.

Więcej dowiedzieć się można po kliknięciu w logo:

Źródło Kickstarter Pixabay
Może ci się spodobać