SMOVE – Nareszcie Płynne Video z Wakacji! Stabilizer i PowerBank w jednym.

Inteligenty stabilizator video dla Twojego smartphone'a lub GoPro

0

SMOVE to uchwyt na Twój telefon bądź kamerkę GoPro. Posiada w sobie wbudowany PowerBank co może okazać się bardzo przydatne na wakacjach gdy mamy ograniczony dostęp do zasobów prądu.

Montujemy nasz sprzęt do nagrywania, a resztą zajmuje się SMOVE.
Najlepiej zobaczyć na poniższym filmiku co potrafi, jeżeli nigdy wcześniej nie widzieliście stabilizatora wideo to zrobi na Was wrażenie 😉

SMOVE ma wbudowane silniczki, które za pomocą inteligentnego oprogramowania stabilizują Twoje urządzenie we wszystkich 3 osiach. Na każdy ruch ręką stabilizator odpowiada reakcją silniczków wprawiając kamerę w płynny ruch znany z filmowych ujęć. Z tym uchwytem jesteś wstanie biegnąc kręcić świetne, płynne ujęcia. Biorąc to pod uwagę SMOVE nadaje się idealnie aby wykorzystać go w sporcie do nagrywania ekstremalnych wyczynów.

thc9f3hzzvd7rukqame3

Uchwyt jest na tyle mobilny że zmieści się nawet w kieszeni. Możesz go z łatwością zabrać wszędzie gdzie tylko zechcesz.  Standardowe stabilizatory są często zbyt duże i ciężkie żeby można było uznać je za mobilne. SMOVE niewiele różni się wielkością od przeciętnego smartphone’a.

afddfgdfbadf
smovepanorama

Wbudowane przyciski dają nam kilka ciekawych opcji. Przycisk Auto Portrait, który obraca nam telefon z poziomu w pion kiedy np. robimy sobie selfie-video lub gdy jesteśmy YouTuberami i posiadamy vloga, a chcemy nagrać profesjonalnie insight. Przycisk Panorama, płynnie obraca kamerą o 360°. Dostępna jest opcja Face Follow auto śledzenia twarzy, gdy kamera stoi na przeciwko nas możemy chodzić na tle ciekawych widoków lub prowadzić profesjonalnie prezentację live.

adfadfgfdag flslsma9angpwz8ybndq wzm6cyrjessamj0r5fp4

Przykład Live możliwości SMOVE:

 

Cena niestety nie zachwyca – 150$ USD, jednak kupując go raz możemy korzystać z niego współpracując z wieloma modelami telefonów oraz kamer GoPro, co czyni go długotrwałym urządzeniem. Jeżeli jeździmy co roku na wakacje w piękne i ciekawe miejsca lub prowadzimy vloga uważam, że SMOVE jest wart zakupu.

vfdg

Dostępny jest w fazie Start-Up, klikając poniżej w logo Indiegogo.com

Logo Indiegogo

Źródło INDIEGOGO
Może ci się spodobać