Szczotka i prostownica w jednym urządzeniu!

0

Dobrej jakości szczotka do włosów jest podstawą w kobiecej kosmetyczce. Powinna łączyć w sobie wiele cech: być poręczna, niewielka, bez problemu rozczesywać nawet najgorsze kołtuny, nie elektryzować włosów. Wiele dostępnych obecnie w sprzedaży propozycji łączy w sobie te właściwości i nie można im tego odmówić.

Rozczesywanie włosów jest przygotowaniem włosów do dalszych zabiegów. Czy to pielęgnacyjnych, czy też do ułożenia ich w określony sposób, jeśli gdzieś się wybieramy. Osoby które włosy prostują, doskonale wiedzą że bez wcześniejszego rozczesania, cały zabieg skazany jest na fiasko. Dlatego poświęca się na tę czynność czas, aby zrobić to naprawdę dokładnie i nie “zaprasować” kołtuna. To jednak czasami ma miejsce, a bywa że jakiś niesforny włos, który nieodpowiednio się ułoży i pod wpływem ciepła utrwali się niekorzystny efekt.

Dlatego, na przeciw potrzebom klientek, Remington wyszedł z propozycją która zaoszczędzi zarówno czasu, jak i wyżej wymienionych nieprzyjemnych sytuacji.

Mowa o urządzeniu, które łączy w sobie funkcje prostownicy i szczotki, a także ma właściwości antystatyczne i wygładzające.

To Szczotka do Prostowania Włosów Keratin Project CB7480.

Jak regularną prostownicę należy podłączyć do prądu, poczekać aż się nagrzeje (zajmuje to jedyne 30s.) i zacząć używać. Nic prostszego. Jednak efekt finalny będzie zupełnie inny. Włosy zostaną wyprostowane nadzwyczaj dokładnie, dzięki temu że ząbki szczotki perfekcyjnie je rozdzielają i automatycznie stylizują.

Dzięki szerokiej głowicy działać można jednorazowo na zdecydowanie większej partii włosów, a także nie będzie problemu z dotarciem do nasady, bez jednoczesnego ryzyka oparzenia skóry. Można także zapomnieć o elektryzowaniu się włosów – jest to możliwe dzięki antystatycznej technologii jonowej. Nie jest to jednak jedyna ciekawa właściwość –  ceramiczna grzałka zawiera keratynę i olejek migdałowy, które chronią włosy przed działaniem temperatury, wygładzają je, dzięki czemu po zabiegu prostowania nie trzeba stosować obciążających włosy preparatów.

Garść informacji technicznych:

  • 3 ustawienia temperatury: 150, 190 lub 230 stopni;
  • Nagrzewanie przez 30 sekund;
  • Obrotowy kabel;
  • Przycisk włączania/wyłączania;
  • Przewód długości 3m;
  • Uniwersalne napięcie.

Oczywiście przez użyciem należy włosy wstępnie rozczesać – jednak jeśli gdzieś pojawi się mały pęczek – nie trzeba się przejmować że się on zaprasuje. Ta szczotka z pewnością go zlikwiduje. A to oznacza że zaoszczędzić można sobie zarówno bólu, jak i czasu. A jeśli włosy będą lekko wilgotne – też nie szkodzi. Szybciej wyschną, nie będą niszczone suchym powietrzem z suszarki, a jednocześnie będą wchłaniać pielęgnujące je substancje. Jest to rozwiązanie korzystne pod wieloma względami.

Jeśli więc ktoś prostuje włosy i nie wyobraża sobie wyjścia z domu bez wykonania tej czynności – to zdaje się być jeden z najbezpieczniejszych i najmniej inwazyjnych na to sposobów. Zajmuje mniej czasu, odżywia włosy, zapewnia im ładny wygląd, nie niszczy i rozczesuje ewentualne pozostałe po tradycyjnej szczotce pęczki. Na pewno poradzi sobie nawet z najbardziej niesfornymi włosami.

Cena tego produktu wynosi 249 zł. Jest to poprawiona wersja w stosunku do poprzedniego wydania, które było tańsze o 50 zł. Nie jest to wielki przeskok cenowy, a jakość działania – nieporównywalna.

Taką szczotkę znaleźć można na stronach:

Euro

MediaExpert

A o szczegółach można doczytać na stronie producenta, z której można także pobrać instrukcję obsługi.

Remington

Źródło House hold appliances world Haarglaetter-buerste Remington
Może ci się spodobać