Włosy plotą Ci figle? Odkręć to!

0

Długie włosy to zarówno przyjemność jak i pewna uciążliwość. Fajnie, bo coraz mniej kobiet ma naprawdę długie włosy, wygląda to super, jest tyle możliwości uczesania, wszystkie podziwiają Twoją wytrwałość że nie ścięłaś, że one też by takie chciały. Minusy są także – wiem z doświadczenia – jak przycina je zamek kurtki, jak czasem ciężko rozczesać, no i jak długo schną (zwłaszcza kiedy tak jak ja jest się zaciekłym wrogiem suszarek).

Jednak istnieją też problemy wynikającej z natury nie włosów, a natury człowieka. Czy też raczej jego umiejętności manualnych. Części z Was na pewno łatwo przychodzi czesanie sobie pięknych warkoczy, tak że czasem można by podejrzewać o posiadanie trzeciej ręki która Wam pomaga. A niektórym przeciwnie, prosty warkocz z trzech pasm jest szczytem  osiągnięć. Tylko dlaczego macie odmawiać sobie tych wszystkich pięknych, przykuwających uwagę fryzur? Wcale nie musicie.

Istnieje urządzenie, które nazywa się zaplatacz warkoczy od firmy BabyLiss. Jak sama nazwa wskazuje, wykonuje ono za Was tę czynność, oszczędzając czasu i mdlejących od trzymania wysoko rąk (mi się regularnie zdarza). Posiada dwa różne programy działania, które umożliwiają zależnie od tego który się wybierze skręcanie pasm lub łączenie ich w szersze sploty. Na warkoczach jednak się nie kończy – z tym urządzeniem możesz układać różnego typu fryzury.

1

Jeśli marzy Ci się wymyślny warkocz, a sama za bardzo nie dajesz rady ogarnąć swoich włosów i tego zrobić – zaplatacz to produkt dla Ciebie. Płacisz ok. 100zł i  już niczym się nie martwisz.

W sytuacji gdyby włosy były bardziej problematyczne i miała bym do plecenia warkoczy dwie lewe ręce : zdecydowanie BRAŁABYM.

Najłatwiej sprawdzić gdzie można kupić twistera tutaj:
Ceneo.pl

Źródło Ceneo Media Expert
Może ci się spodobać