Wyjątkowy monitoring. Interaktywna Sowa Ulo.

0

rec
UUlo to ciekawy sposób na monitoring w domu, który oprócz spełniania oczywistej funkcji kamery dodatkowo przyciąga wzrok, a sama sowa “również” patrzy na nas wielkimi kolorowymi oczami. Wodzi wzrokiem za poruszającym się obiektem, co uświadamia pobliskie osoby o tym że są obserwowane i może odstraszyć potencjalnych złodziei czy przekonać dziecko do nie robienia wszystkiego co mu do głowy wpadnie 😉

gif-tail
ulo-taps

night
W nocy Ulo nie ma problemu z dalszą obserwacją okolicy, przecież to sowa!
System Night Vision świetnie radzi sobie z ciemnymi miejscami, a Ty możesz spokojnie wyjść z domu nie obawiając się o to co tam aktualnie się dzieje.

gif-ulo-4

ulo-batt

gif-ulo-2

Bateria – Jeśli Ulo będzie miało już mało energii, oczy sowy zaczną się mrużyć i zamykać dzięki czemu wiemy że czas go podładować. Jeżeli będziemy wykorzystywać tę sprytną kamerę gdzieś gdzie nie ma dostępu do stałego zasilania przez USB, należy wówczas ładować baterię co 2 dni.

soft

Oprogramowanie współpracuje ze wszystkimi popularnymi systemami. Ulo kontrolujesz za pomocą smartfona przez internet, gdziekolwiek jesteś masz dostęp. W aplikacji możesz zmieniać kolory i zachowanie wyświetlanych oczu sowy.

apps appstore

weatherulo-image3

Wodoodporność zapewnia trwałość urządzenia na wszelkie warunki atmosferyczne.
Możesz przyczepić kamerę do ściany przy wejściu do budynku, będziesz wtedy zawsze wiedzieć kto dzwoni do drzwi, nawet gdy Ciebie nie ma w domu.

 

I teraz ważne – Cena.
ulo_price
Tak, około 900 zł za taki designerski monitoring. Cóż jeżeli mamy spore dochody nie będzie to stanowić dla nas żadnego problemu, jednak Ulo można uznać za produkt luksusowy, który w dodatku można wykorzystać w sposób zwiększający nasze bezpieczeństwo.

Z drugiej strony kamery typu GoPro wcale nie odstają cenowo, a w większości nie mają trybu Night Vision.

Jednym słowem BRAŁBYM!

Produkt dostaniemy tutaj:
SKLEP ULO

Źródło YouTube MU-DESIGN
Może ci się spodobać