Z tym urządzeniem unikniesz bólu, a zaoszczędzisz czas i pieniądze!

0

Wyobrażacie sobie, dziewczyny, że odpuszczacie sobie depilację i oddajecie się  naturalnemu obrotowi spraw? Raczej nie, w dzisiejszych czasach gładkie nogi to podstawa i nieodłączny element kobiecego wizerunku. Już nawet nie makijaż czy super fryzura – naturalny wygląd jest przez panów nawet preferowany. Ale włosy na nogach – w żadnym wypadku!

Kosztuje jednak to sporo czasu, bólu (lub nie, jeśli golicie nogi, ale wtedy powtórka z rozgrywki następuje po dwóch dniach), oraz cierpliwości. Jak wosk – to plastry wszędzie dookoła, podgrzanie wosku też trochę czasu zajmuje.  Jeśli depilator  elektryczny – trzeba go naładować, więc cały proces odbywa się z przerwami. Krem do depilacji to jak golenie, a jeszcze można na  niego się uczulić, więc bawić się w to nie warto. Wieczór wyjęty z życia, tak czy inaczej.

A gdyby tak depilacja odbywała się w miarę bezboleśnie, szybko, bez bałaganu, czekania aż sprzęt się naładuje i podrażnień? Teraz już to możliwe. Dzięki temu urządzeniu, które nazywa się Colibry.

TOP-VIEW-FULL

Funkcjonuje dzięki dwóm krzyżującym się niciom zamocowanym na specjalnym stelażu. Nie wymaga ładowania ani stosowania preparatów na skórę. W ruch wprawia się go ręcznie – jest z marszu gotowy do użytku.

Nici znajdują się tuż przy skórze, wychwytują więc nawet najkrótsze włoski. Przy okazji, są bardzo delikatne, nie powodują więc podrażnień zmuszających do stosowania specjalnych maści.

 

Wygląda także ciekawie, ale co ważniejsze – zajmuje niewiele miejsca. Nie ma zapasowych końcówek, kabla ani ładowarki.

Nadaje się świetnie do depilacji nóg:

2f1c0448d2a9d88dca8c0b459dea76ab_original

ramion:

14c44da50ec853de829c9e20d38ab4c9_original

A nawet pleców i pośladków. Wtedy już potrzeba pomocy drugiej osoby, a jest tak prosty w obsłudze że nie sposób sobie nie poradzić. Wypróbowany też na twardszych włosach – męskich – świetnie się sprawdził. Mogą więc z niego też korzystać pływacy i kolarze.

Dostępny w różnych wersjach kolorystycznych:

Jest to prawdziwa perełka w tej  dziedzinie i odpowiedź na wszystkie niedogodności związane z procesem depilacji.

To oszczędność czasu, pieniędzy, energii – i nerwów.

Na chwilę obecną dostępny w cenie 39$ – za jeden Colibry i osiem nici. W sprzedaży dostępny będzie w kwietniu 2017.

Ja BRAŁABYM zdecydowanie.

Więcej informacji znajdziesz po kliknięciu w logo:

kickstarter-logo-light

 

Źródło Kickstarter Colibry
Może ci się spodobać