Zamień swoje zwykłe słuchawki w bezprzewodowe w 5 sekund!

0

Muzyka stanowi nieodłączny element Twojego życia? Nie wyobrażasz sobie ćwiczyć czy gotować, bez otaczających Cię dźwięków?  Z reguły wystarczy włączyć radio, czy umieścić w odtwarzaczu płytę z ulubionym albumem.

Są jednak sytuacje kiedy nie jest to możliwe i musisz posłużyć się słuchawkami. Np. kiedy jesteś na siłowni i nie potrafisz znieść odtwarzanej tam sieczki, która zaburza rytm Twoich ćwiczeń. Albo w odwiedziny przyjechała babcia, która nie toleruje “tego jazgotu”. Albo kiedy biegasz, jedziesz rowerem, idziesz do pracy.

Wszystko fajnie. Słuchawki mają jednak to do siebie, że trzeba je podłączyć do telefonu, a długość kabla nie jest nieskończona. Gwałtowny ruch głową powoduje wyrwanie kabla, ból uszu, a w najgorszym wypadku wypadnięcie telefonu z kieszeni. Można oczywiście kupić słuchawki bezprzewodowe.

Jednak jeśli nie jesteś ich fanem, bo te małe zgubisz, a duże Ci nie odpowiadają, a to że kabel ogranicza Ci ruchy bardzo wkurza? Co wtedy?

Podo Labs przychodzi z rozwiązaniem. Oto Jack, który zsynchronizuje Twoje słuchawki z telefonem za pomocą Bluetooth.

2

Wystarczy że podłączysz kabel do Jacka i zsynchronizujesz go z telefonem i voilà! Przypinasz do kieszeni, kołnierzyka, rękawa, stanika – do czego Ci się tylko podoba, telefon chowasz w kieszeń czy torebkę i nic nie ogranicza Twoich ruchów. I tak zyskujesz bezprzewodowe słuchawki bez kupowania ich.

Jack dostępny jest trzech różnych kolorach:

1

Możecie korzystać z niego w samochodzie:

3

Albo podłączyć do telewizora i regulować jego głośność na odległość, jeśli już leżycie w łóżku, a do pilota na nocnym stoliku za daleko 😉

5

Jack daje też możliwość połączenia z dwoma urządzeniami na raz, dzięki czemu można bezprzewodowo słuchać muzyki we dwoje.

Dobrze się prezentuje i zapewnia wygodę użytkowania. Bateria wystarczy na cały dzień, można go też ładować podczas używania.

4

Na chwilę obecną można dostać go w cenie 25$. Cena rynkowa będzie wynosić 40$, warto więc się pospieszyć. Jeśli się zdecydujesz, do Twojego domu trafi już  w czerwcu 2017.

Produkt wart zainteresowania, ja zdecydowanie BRAŁABYM.

Żeby uzyskać więcej informacji kliknij w logo:

kickstarter-logo-light

Źródło Kickstarter
Może ci się spodobać