Zobacz siebie w innym świetle

0

Tym razem temat dla Nas, kobiet.

Robicie sobie makijaż? Na pewno. W końcu każda kobieta lubi raz na jakiś czas pobawić się kolorami. Wiecie więc dobrze, że jeśli chce się uzyskać pożądany efekt, trzeba poświęcić na to trochę czasu. Jednak żeby makijaż dobrze wyglądał i w odpowiedni  sposób podkreślał Twoją urodę, potrzebne jest dobre oświetlenie.

Kiedy patrzy człowiek na siebie w domu, przy sztucznym świetle, nie ma obrazu tego, jak wygląda przy świetle dziennym. Można oczywiście wziąć lustro pod pachę i podreptać na balkon, ale wtedy makijaż jest już raczej ukończony i potem trzeba poprawiać lub robić od nowa.  Firma Simplehuman stworzyła coś, co może Wam tego oszczędzić.

Nazywa się to lustro sensorowe bezprzewodowe Wide-View.  Cały trik polega na tym, że posiada ono system oświetlenia tru-lux, za sprawą którego światło generowane przez diody LED jest rozpraszane równomiernie poprzez pierścień mikro-reflektorów zapobiegających utracie jasności oraz zniekształceniom. Istnieje coś takiego jak współczynnik oddawania barw który wyrażany jest w skali 0-100, gdzie 100 oznacza światło białe, czyli naturalne dzienne.          W Wide-View współczynnik ten wynosi 90. Czyli tak jak wyglądają kolory Twoich kosmetyków        w domu, tak samo wyglądają na dworze.

Jak ono wygląda?

simplehuman-lustro-sensorowe-bezprzewodowe-wide-view__st3008Właśnie tak. Całkiem ładnie.

Co więcej, żeby w pełni kontrolować sposób oświetlenia tak, aby makijaż wyglądał najbardziej korzystnie, za pomocą darmowej aplikacji na smartfona można zbadać próbki światła z naszego aktualnego otoczenia i przenieść je do lustra. Wtedy zsynchronizuje się ono z tymi danymi i dopasuje oświetlenie do pomieszczenia, więc kolory które nałożymy na twarz będą przystosowane do biura, restauracji, pubu itd.

simplehuman-lustro-sensorowe-bezprzewodowe-wide-view__st3008-2

Panele boczne są regulowane, więc zapewniają bardzo dobry widok na każdy element, każdą stronę twarzy, pod każdym kątem. Lustro wyposażone jest w technologię multi-sense, w wyniku czego dostosowuje się ono do zachowania użytkownika. Wbudowany detektor ruchu rozświetli taflę kiedy przybliżysz do niej twarz.

simplehuman-lustro-sensorowe-bezprzewodowe-wide-view__st3008-1

Jakby było mało naupychanej tam technologii, twórcy dodali bezgłośną funkcję alarmu – czyli nawet zegarka nie musisz mieć, bo jak zaczną migać diody to znaczy że za długo już się bawisz i będziesz spóźniona jeśli teraz nie wyjdziesz z łazienki. Godzinę kiedy ma to nastąpić można również ustawić za pomocą aplikacji.

Urządzenie zasilane jest bezprzewodowo, akumulatorem ładowanym przez USB. Jedno ładowanie wystarcza na 3 tygodnie. Diody LED mają żywotność 40 0000 godzin. Będziesz używać Ty, a po Tobie Twoja córka i jeszcze nie przestaną świecić.

Fajne. Praktyczne. Tylko drogie. Kosztuje na podanej poniżej stronie 1860 zł.  Bardziej chyba dla salonów kosmetycznych. Ale jak Cię stać – nie żałuj sobie, bo ja BRAŁABYM.

Gdzie kupić ?

www.fabrykaform.pl

Może ci się spodobać